www.cvonline.hu

IT értékpapír üzemeltetés támogatási szakértő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat kêrés

Feladatok, kompetenciák és felelősség:

  • Értékpapír műveletek végrehajtása során keletkező igények kezelése, rendszer szintű megoldása
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel (számvitel, értékpapír háttérművelet)
  • Együttműködés az IT HelpDesk-kel, az incidens kezeléssel és a különböző megoldó csoportokkal
  • Javaslattétel az informatikai szolgáltatások fejlesztésére vonatkozóan

Elvárt követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, vagy informatikai)
  • Értékpapír jogi vizsga megléte és/vagy igazolható MSSSQL magas szintű adatbázis kezelési ismeretek megléte (ezek hiánya kizáró tényező)
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Clavis rendszer felhasználói szintű ismerete
  • értékpapír igény kezelés végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • Számviteli ismeretek

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Jelentkezési határidő: 2016. június 17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a  Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő