www.cvonline.hu

IT értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1031444

Megbízónk egy magyar tulajdonú informatikai cég, mely több mint egy évtizede piacvezető a hazai információbiztonsági piacon, mely komplett biztonsági szolgáltatásokat kínál a vállalati szektor számára.

Feladatok:

A leendő IT értékesítő feladata lesz:

- új ügyfelek felkutatása, akvirálása
- ügyféligény megértése, generálása (szakmai fórumokon való részvétel, social media)
- konzultatív típusú értékesítés
- árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje

Elvárások:

- minimum 5 éves, IT-területen (IT security, network, alkalmazásfejlesztés), vagy telekommunikációs területen szerzett értékesítési tapasztalat, bizonyítható eredményekkel
- rátermett, agilis személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód
- jó kommunikációs képesség
- hiteles, megbízható, magas szakmai tudással rendelkező értékesítő
- legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- motiváló juttatási csomag
- innovatív munkahelyi környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján