www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1077940
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

IT ERP MUNKATÁRS

Feladatok:
  • A vállalatirányítási rendszer (ERP)  továbbfejlesztése, üzemeltetése
  • A vállalati folyamatok, változtatási igények megvalósítása (követelmények felmérése /modellezés) az ERP- és kapcsolódó rendszerekben eseti- vagy projektmunka keretében
  • Programfejlesztés
  • Kapcsolattartás a QAD rendszer magyarországi támogatójával
  • Programtelepítések, tesztelések, hibaelemzések végrehajtása
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők esetén gazdaságinformatikus végzettség)
  • Szakmai angol vagy német nyelvismeret
  • Ipari termelő egység ERP és kapcsolódó rendszereinek  üzemeltetésében, fejlesztésében (esetleg bevezetésében)  szerzett tapasztalat / pályakezdők esetén ehhez kapcsolódó szakdolgozat, gyakorlat
  • Erős, integratív fejlesztői tudás, készség a natív fejlesztői eszközök elsajátítására
  • Csapatmunka, ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs készség
Előny:
  • QAD ismeret
  • Progress nyelv
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Tech People LÁBLÉC