www.cvonline.hu

IT Engineer

Procter & Gamble HYGINETT Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.26.
Hirdetés azonosító: 987832

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

IT Engineer

A MUNKAKÖR

Főbb feladatok:

  • Gyári Cyber biztonsági rendszer fejlesztése a cég globális elvárásainak megfelelően
  • A gyári IT rendszerek, folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Létesítmény informatikai hálózatának és hálózati elemeinek karbantartása, fejlesztése
  • Együttműködés globális partnercégekkel
  • Project management

AMIT VÁRUNK

  • Egyetemi informatikus végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat IT területen.
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete
  • Windows Server üzemeltetési ismerete
  • Programozási alapismeretek (pl. VBS, Perl, Powershell)
  • Virtualizációs rendszerek, VMWare ismerete
  • Hálózati ismeretek (DNS, DHCP, SNMP, tüzfal)
  • Adatbáziskezelési ismeretek (MySQL, MS SQL)
  • Önálló fejlesztésekre való motiváció
  • Kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Ipari környezetben való tapasztalat előny
  • Web-fejlesztési ismeret, referencia előny
  • Mobil alkalmazás fejlesztési ismeret előny

AMIT AJÁNLUNK

  • Kihívást jelentő feladatok már az első munkanaptól
  • Munka közbeni tréning
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes kompenzáció

További információ és jelentkezés online a karrier website-on a "Jelentkezés" gombra kattintva.
Kérjük válassza az „Apply” –t és a “Hungary / Budapest”-t és keresse az „IT Engineer” pozíciót.