www.cvonline.hu

IT csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 973060

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • IT csoport menedzselésével járó feladatok ellátása
  • informatikai területen felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • CRM rendszer kialakításának, bevezetésének menedzselése
  • informatikai támogatást nyújtó partnercégekkel való kapcsolattartás, az általuk kivitelezett fejlesztések tesztelése
  • informatikai eszközállomány monitorozása, szükség esetén gépek beszerzése
  • folyamatautomatizáláshoz kapcsolódó projektek koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • informatikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • proaktív gondolkodás
  • kiváló kommunikációs, koordinációs képesség
  • utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!