www.cvonline.hu
IT csoport koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.28.
Hirdetés azonosító: 731225
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Az IT igazgató támogatásával, az üzletági stratégia kidolgozása, prioritások meghatározása, az országos stratégianak megfelelően.
- A helyi alkalmazások beintegrálása a stratégiai vállalati rendszerekbe.
- Hozzájárulás az üzletág pénzügyi fejlődéséhez az IT eszközök, szolgáltatások hatékony szervezésével, és hatékony IT megoldásokkal.
- Informatiokai büdzsé meghatározása, kivitelezése, és megtérülési terv készítése a szükséges beruházásokra.
- IT tevékenységek összehangolása az üzelti célokkal és prioritásokkal.
- Fejlesztések inditása az üzelti elvárásoknak megfelelően.
- Közreműködés a projektek tervezésében, és végrehajtásában a központi PMO adatbázis segítségével.
- Felelősség komplex IT projektek vezetéséért, a definicós fázistól a sikeres befejezésig.
- Informatikai költség számítás, és projekt terv készítése az új üzleti lehetőségekhez, IT stratégia figyelembe vételével.
- Hatékony támogatása az üzletfejlesztésnek, az ajánlat adás előtti szakasztól a bevezetés végéig.
- IT ügyfél menedzsment, az üzletág vevőinek.
- A helyi applikációk futásának menedzselése, az üzleti igényeknek megfelelően.
- Implementációk informatikai előírásoknak megfelelően történő vezetése (Depict, ITIL)
- Üzletfolytonossági terv készítése karban tartása
- Országos PO folyamat betartása implementációkor, és HW/SW cseréknél
- Kapacitás tervezés, előrejelzés, szolgáltatási szint, incidens menedzsment, fejlesztések, felhasználói követelmények rendszeres átnézése, monitorozása.
- Folyamatos fejlődés kialakítása együttműködve a szolgáltatókkal.
- Szerződéskötés külső beszállítókkal.
- IKO/KPI-ok meghatározása az üzletági infomratikai csapat tagjainak, ennek monitorozása, és egyéni teljesítmény figyelése.
- Üzletág IT csapatának vezetése, irányítása motiválása.
- Erőforrás tervezése, hogy a globális, régiós, országos, és üzletági célok teljesíthetők legyenek.
- Tréning és fejlesztési terv készítése a csapatnak, megfelelő kompetenciák kiépítése.
- Hatékony kommunikáció kiépítése havi, és heti megbeszélések szervezése.

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Raktárirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
- Tárgyalási készség
- Analitikus képesség
- Stratégiai gondolkodás
- Empátia
- Vezetői/irányítói készség
- Teljesítmény menedzsment / Munkatársak fejlesztése
- Önálló munkavégzési képesség
- Csapatjáték
- Precizitás
- Szervező és tervező készség
- Rugalmasság, alkalmazkodó képesség
- Ügyfélközpontúság
- Innovációs készség
- Stressztűrő képesség