www.cvonline.hu

IT Coordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.22.
Hirdetés azonosító: 1017652

Több országban jelen lévő partnerük számára keresünk regionális IT Coordinator kollégát informatikai projectek levezénylésére.

Feladatok:

-Az IT infrastruktúra irányítás fejlesztése és működtetése
-IT infrastruktúra projektek és kezdeményezések koordinálása és követése
-Költségcsökkentési és együttműködési lehetőségek beazonosítása és kiaknázása
-Kapcsolattartás az országok IT menedzsmentjével, a regionális IT infrastruktúra közösség építése
-Rendszeres találkozók megszervezése és lebonyolítása
-Adatok gyűjtése és elemzése a régió műszaki, operációs és pénzügyi helyzetével kapcsolatban
-Felsővezetői döntések előkészítése, javaslatok bemutatása

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség informatikai, villamosmérnöki, közgazdasági illetve ezekkel azonos területen
-Hasonló pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalat
-Általános IT infrastruktúra és architektúra ismeret
-Tapasztalat nemzetközi IT projektekben
-Kiváló kommunikációs és prezentációs készség angol nyelven
-Pénzügyi és menedzsment ismeretek
-Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat
-az ITIL ismerete előnyt jelent, de nem feltétel
-Utazási hajlandóság
-Dinamizmus, proaktivitás, önállóság
-Stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a