www.cvonline.hu

IT Consultant

  • A hirdetés 178 napja lejárt

B03ITC

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalkozás. Nagyvállalati ügyfeleik számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínálnak megoldásokat.

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Új folyamatok kidolgozása vagy a jelenlegiek fejlesztése
  • Hatékony folyamatok tervezése/módosítása
  • A tervezett folyamatok és alkalmazások változásainak menedzselése
  • Felmérésekhez, tervezéshez és a bevezetéshez tartozó dokumentációk készítése
  • A projektekhez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Napi felmerülő problémák megoldása
  • IT-hoz kapcsolódó projektek menedzselése

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Business analyst/üzleti elemzői szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési környezetben
  • Jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség
  • Business látásmód, határozottság, agilitás
  • Szoftverfejlesztési területen, szoftverfejlesztő/tanácsadó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkakörülmények, motiváló környezet
  • Munkaidőben támogatott továbbképzések
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet

Munkavégzés helye:

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció név megjelöléssel az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő