www.cvonline.hu

IT CallCenter

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1136642
lejárt

Szeretsz kommunikálni és segíteni az embereknek az informatika területén? Akkor akár ez a te munkád!

Nemzeti Agrárgazdasági Kamarához keresünk IT call center munkakörben munkatársat hosszútávra. A részletekért görgess lejjebb.

Feladatok:

  • Bejövő telefonhívások, megkeresések kezelése

  • IT call centerben történő aktív részvétel

  • Hiba - és jegykezelő rendszer használata

  • Panaszkezelés probléma megoldás

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00 - 17.00 heti 24 óra minimum vállalása

Minél többet tudsz jönni, annál jobb!

Elvárások:

  • Informatikai terület iránti affinitás

  • Jó konfliktus kezelés

Előnyt jelent:

  • Telefonos ügyfélszolgálatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1185 Ft/óra

  • Szakmai fejlődés

  • Rugalmas munkaidő

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338 ; e-amil címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!