www.cvonline.hu

IT Business Tech Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 818650

Pozíció leírása / Job description

Our client is a worldwide player in the bank sector, for which we look for an IT Business Tech Specialist to their Budapest-based business services center.

Feladatok:

- Supports the internal financial team with reporting matters
- Gives 1st level support to the team
- Correspondance with the relevant departments

Elvárások:

- Excellent knowledge in Excel and Access
- Strong English knowledge
- Experience in reporting
- VBA and Macro profiency

Amit kínálunk:

- High-standard international working environment
- Competitive benefits package
- Interesting and challenging work due to the diversity of the projects

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a