www.cvonline.hu

IT Business Analyst

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.06.
Jelentkezési határidő: 2017.11.14.

Partnerünk általános folyamatszervezőt keres informatikai területek támogatására.

Pozíció leírása / Job description

• Üzleti igények felmérése, folyamatelemzési, valamint logikai tervezési feladatok elvégzése, informatikai megvalósíthatóság felmérése, elemzése, dokumentálása, fejlesztési költségek becslése.
• Folyamatábrák, funkcionális specifikációk készítése.
• Informatikai fejlesztések koordinálása.
• Tesztesetek készítése, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása.
• Új folyamatok bevezetése során felhasználók oktatása, oktatási anyagok készítése.
• Kisebb fejlesztési feladatok önálló koordinálása, esetenként projektvezetői feladatok ellátása.
• Folyamatos kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség.
• Minimum 2 éves üzleti elemzői-, vagy ezzel egyenértékű üzlettámogatási tapasztalat.
• MS Visio, MS project alkalmazások ismerete.
• Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat.
• Alapszintű angol nyelvtudás.
• „B” kategóriás vezetői engedély.

Előny:
• Informatikai megoldások bevezetésének koordinálásában szerzett tapasztalat.
• Projektvezetői tapasztalat.
• 4 vagy több év üzleti elemzői vagy üzlettámogatási tapasztalat.
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -