www.cvonline.hu

IT BUSINESS ANALYST

  • Frissítve 18 napja

IT Business Analyst

Nemzetközi, IT szektorban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk kollégát, bővülés miatt

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • IT ügyféligények felmérése és kommunikálása a fejlesztő kollégáknak,
  • Use case-ek, folyamatmodellek készítése,
  • UML modellezés,
  • Review-k tervezése,
  • Workshopok szervezése és vezetése,
  • Specifikációk készítése,
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • IT üzleti elemzői területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos német és társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen,
  • Utazási hajlandóság.

Amit a partner kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Érdekes projektek,
  • Nemzetközi karrierépítési lehetőségek,
  • Segítőkész, támogató csapat,
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségek,
  • Bónusz, cafeteria.

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest