www.cvonline.hu

IT Business Analyst

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1081270

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Business Analyst pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

• Ügyféligények felmérése, elemzése, modellezése, dokumentálása felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
• Szakmai igények technikai megvalósíthatóságának felmérése, lehetséges megoldások keresése.
• Kapcsolódó fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata.
• Új fejlesztések meglévő rendszerbe történő beillesztésének logikai tervezése.
• Funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítése.
• Elkészült fejlesztések informatikai átvétele.
• Funkcionális tesztelés és felhasználók képzése a rendszer bevezetésénél.
• Riportálási feladatok, kiértékelések és forecast-ok készítése.
• Esetenként projektvezetői feladatok

Elvárások:

• Felsőfokú informatikai és / vagy programozó matematikusi végzettség.
• Minimum 3-4 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat.
• Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év).
• UML diagramok széleskörű ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során.
• Funkcionális követelmények dokumentálása use case-ekkel.
• Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
• Jó kommunikációs képesség..
• „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Amit kínálunk:

• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a