www.cvonline.hu
IT Business Analyst Team Lead
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.04.12.
Jelentkezési határidő: 2016.04.11.
Hirdetés azonosító: 1014099
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vállalat üzleti igényeinek IT igényekké formálása

  • Rendszerelemzői, üzleti elemzői csapat irányítása, felügyelete

  • Módosítási kérelmek koordinálása, kapcsolattartás az üzleti területekkel

  • A vállalat üzleti rendszereinek támogatása a Rendszerelemzőkön keresztül

  • Priorizálás, erőforrás-tervezés

  • Szakmai kontroll az elemzési és fejlesztési folyamatban

  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapattal

  • Fejlesztési módszertanok és az audit megfelelőség biztosítása

  • Rendszeres státuszjelentések készítése az üzleti és az IT fejlesztési vezető részére
  • Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikai)

  • Alkalmazás fejlesztési módszertanok ismerete

  • 2-3 éves people management vagy projektmenedzsment tapasztalat

  • 4-5 éves elemzői/szervezői múlt

  • Jó kommunikációs képesség

  • Jó elemző képesség

  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre

  • Megoldásorientált beállítottság

  • Magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Proaktivitás

  • Előnyök

  • SQL ismerete

  • UMl ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Modern irodai környezet

  • Rugalmas munkaidő

  • Folyamatos képzések, egyéni fejlesztések

  • Karrier lehetőség (akár nemzetközi szinten)

  • Laptop, telefon

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió