www.cvonline.hu

IT Business Analyst Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1071485
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk IT Business Analyst munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Nemzetközi projektekben való részvétel biztosítási megoldások területén
  • Ügyfél-kapcsolattartás és konzultáció az üzleti elvárásokkal kapcsolatban
  • Megoldásokat lefordítani, beépíteni egy web alapú szoftverbe (Innoveo Skye)
  • Technikai specifikáció kialakításában való közreműködés
  • Adminisztráció és gyakorlati tesztelés, konfigurálás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • IT terület iránti érdeklődés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Web alkalmazások iránti érdeklődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:heti 40 óra vállalása hétfő és péntek között

Előnyt jelent:

  • Alap SQL, HTML ismeret
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.