www.cvonline.hu

IT biztonsági tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.02.
Jelentkezési határidő: 2017.10.21.

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai tanácsadó cég, akik két fő területre koncentrálnak az informatikai biztonság területén: üzleti tanácsadás és rendszer integrációs tevékenységek. Bővülő csapatukba keresünk IT biztonsági tanácsadó

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai tanácsadó cég, akik két fő területre koncentrálnak az informatikai biztonság területén: üzleti tanácsadás és rendszer integrációs tevékenységek. Bővülő csapatukba keresünk IT biztonsági tanácsadó kollégát.
Feladatok:

- Korszerű nagyvállalati informatikai biztonsági projektekben való közreműködés
- IT biztonsági kockázatelemzések elvégzése, fenyegetettség és sérülékenység elemzés
- Informatikai auditok végrehajtása, IT biztonságirányítási rendszerek (IBIR) ellenőrzése
- Katasztrófahelyzet-kezelés tervezésben és tesztelésekben való részvétel
- Portfolió- és szolgáltatásfejlesztési feladatok végrehajtása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
- Korszerű IT biztonsági megoldások ismerete
- Kockázatmenedzsment módszertani ismeretek, tapasztalatok
- Üzletmenet-folytonosság és katasztrófahelyzet kezelés módszertani ismeretek, tapasztalatok
- IT alapismeretek (IP hálózati alapismeretek, UNIX/LINUX, WINDOWS alapismeretek, stb.)
- Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás
- Precizitás
- Nyitottság új szakmai ismeretekre
- Csapatmunka és felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban
- B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyök:

- Releváns minősítések megléte (ISO 27001 IA/LA vagy CISA / CISM)
- IT biztonsági szabványok, módszertanok ismerete (ISO, Common Criteria, CRAMM, stb.)
- Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
- 2013.évi L. tv. ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlanak:

- Versenyképes jövedelem
- Kiemelkedő mértékű, sávos cafeteria rendszer
- Izgalmas, változatos, kreativitást igénylő projektek (közismert nagyvállalataival együttműködve)
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség aktív szakmai támogatással
- Hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon/továbbképzésen való részvétel lehetősége – kiemelten támogatjuk az innovációt
- Fiatal, dinamikus csapat, közösségi élmények
- Modern környezet
- Rugalmas munkaidő keret és otthoni munkavégzés lehetősége

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -