www.cvonline.hu

IT Biztonsági tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.06.21.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk, egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai cég IT Biztonsági tanácsadó keres folyamatosan bővülő csapatuk részére. Megbízónk teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál ügyfeleik részére: klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett adatvédelmi rendszerek tervezésével, kialakításával, testreszabásával foglalkozik.

Feladatok:

- Pre-sales támogatás nyújtása IT security tanácsadás területén
- Együttműködés a sales-csapattal komplex megoldások fejlesztésében és pozicionálásában
- Prezentációk készítése, üzleti meetingeken történő részvétel
- A pre-sales munkatárs feladata, hogy folyamatosan biztosítsa a termék, a szolgáltatás minőségi követelményeit, segítséget nyújt az értékesítési csapatnak a technikai kvalifikációban
- A cég megoldásainak demonstrációja, a termékek pozicionálása a versenytársak tekintetében; a technikai értékelések lebonyolítása és menedzselése
- Prezentációk lebonyolítása bemutatókon és kiállításokon
- Reagálás az információkérő megkeresésekre
- Az ügyfelek számára technikai workshopok szervezése

Elvárások:

- BA/BSc diploma informatikai, műszaki vagy egyéb területen
- Folyékony angol nyelvtudás
- Üzleti elkötelezettség
- Képes legyen menedzselni és irányítani az ügyfelek technikai problémáit, valamint új lehetőségeket feltérképezni a már létező megállapodásokon belül
- Információvédelem és információtechnológiai biztonsági elvek területén szerzett munkatapasztalat, lehetőleg érvényes CISSP, CISM, SANS GSEC vagy hasonló bizonyítvány
- IT compliance és IT governance területen szerzett munkatapasztalat
- ITIL, ISO 27001, Sarbanes-Oxley és hasonló keretrendszerek, standardok és szabályozások ismerete
- Antivirus, behatolásjelző rendszerek, biztonsági incidens-kezelő megoldások, adatvesztést megakadályozó megoldások és tűzfalak területén szerzett munkatapasztalat
- Előnyt jelent a hálózati és switching megoldások terén szerzett tapasztalat, a Windows platformokon szerzett tapasztalat (lehetőleg érvényes MCSE tanúsítvánnyal), a vállalati levelezőrendszereken (pl. Exchange és Domino) szerzett tapasztalat, a Solaris és/vagy Linux operációs rendszereken szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Motiváló juttatási csomag
- Innovatív munkahelyi környezet, egy magyar tulajdonú start-up cégnél, ahol egy átlag felett növekvő piaci szegmensben tud hosszútávon szakmai karriert elérni
- Hosszútávon nemzetközi karrier, külföldi piacszerzésben történő részvétel

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -