www.cvonline.hu

IT Biztonsági szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 961482

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú, rendkívül dinamikusan fejlődő információbiztonsági cég, akik egy IT Biztonsági szakértőt keresnek folyamatosan bővülő csapatuk részére. Megbízónk teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál ügyfeleik részére: klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett adatvédelmi rendszerek tervezésével, kialakításával, testreszabásával foglalkozik.

Feladatok:

Az IT Biztonsági szakértő feladata magas szintű IT biztonsági tanácsadás az ügyfelek számára, amely magában foglalja többek között:

- Helyzetfelmérés és kockázatelemzés, folyamatátvilágítás
- Információbiztonsági irányítási, szabályozási rendszerek készítése
- Security compliance check-ek és penetrációs tesztek műszaki specifikálása és értékelése
- Incidenskezelési feladatok ellátása, incidensek azonosítása,és megoldása
- Jogszabályi és szabályozói környezet figyelése, megfelelőségi elemzések elvégzése.

Elvárások:

- Tapasztalat információbiztonsági irányítási, szabályozási rendszerek készítésében és elemzésében (ISO27001, COBIT)
- Tapasztalat helyzetfelmérések és kockázatelemzések végrehajtásában
- Tapasztalat nem technológiai auditok végrehajtásában
- Tapasztalat üzletmenet-folytonosság tervezésében
- Tapasztalat katasztrófaelhárítás tervezésében és tesztelésében
- Ismerje fő funkció szinten a biztonsági rendszereket, úgymint végpontvédelem, tűzfal, IPS, IDS, egyéb szűrőrendszerek, authentikációs rendszerek, felhasználó- és jogosultságkezelő rendszerek, sérülékenységelemző eszközök
- Ismerje az alkalmazás szint alatti infrastruktúraelemeket (köztes rétegek, operációs rendszerek, adatbázis kezelők, webszerverek, alkalmazás szerverek)
- Magas szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs képességek
- Kockázatérzékenység, komplex problémák gyors átlátása

Előny:

- Pénzintézetnél vagy multinacionális cégnél szerzett információbiztonsági irányítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
- Biztonsági szabványok és jogszabályok ismerete

Amit kínálunk:

- Motiváló juttatási csomag
- Innovatív munkahelyi környezet egy magyar tulajdonú cégnél, ahol egy átlag felett növekvő piaci szegmensben tud hosszútávon szakmai karriert elérni
- Hosszútávon nemzetközi karrier, külföldi piacszerzésben történő részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a