www.cvonline.hu

IT biztonsági szakértő

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység:
Budapest

Terület:

Informatikai biztonság és adatvéddelem

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok:

  • Informatikai biztonsági incidensek fogadása, elemzése, továbbítása, követése, lezárása
  • Logelemző rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása
  • A cég logelemző szoftveréhez szabály és sablon készítése
  • Logelemzés és anomáliakeresés
  • Határvédelmi rendszer üzemeltetése, hibakeresés, dokumentáció, incidens kezelés
  • Számítógépek és perifériáik üzemeltetése, karbantartása
  • A rendszerfelügyeleti szoftver használata, távmenedzselés ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú felsőfokú (főiskolai, egyetemi) végzettség
  • Információbiztonság területén szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Syslog, Syslog-NG, Windows Event Logs tapasztalat
  • Informatikai hálózatok és protokollok ismerete
  • Megalapozott biztonsági szemlélet, és képesség annak gyakorlati alkalmazására
  • Információbiztonsági sztenderdek, módszertanok ismerete. (pl. ISO 27001, COBIT, ITIL ismeret)
  • Windows és linux rendszerek ismerete és
  • Cisco üzemeltetésben szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség.
  • Kiváló kapcsolattartó, együttműködési készség, határozott fellépés.
  • Hatékonyságra törekvés, eredmény orientáltság.
  • Konfliktus kezelő, és problémamegoldó képesség.
  • Pontosság, precizitás, kreativitás, monotonitástűrés
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

További információ:
A munkavégzés helye: Budapest I. kerület
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a "Jelentkezés" gombon keresztül. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.
A konkrét pozíció könnyebb megtalálásához javasoljuk, hogy használja a RÉSZELTES KERESÉS-ben a SZAKTERÜLET
szűrőt Informatikai biztonság és adatvédelem.

2016.09.23.

Bővebb felvilágosítást ad:

Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest I. kerület
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest