www.cvonline.hu

IT biztonsági szakértő

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Bankbiztonsági csapatunkba tapasztalt szakértő jelentkezését várjuk az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok

  • Biztonsági szakértői feladatok ellátása kis, közepes és nagy fejlesztési projektekben
  • Specifikációk és rendszertervek véleményezése biztonsági szempontból
  • Egyeztetés a technikai szakértőkkel, részvétel a megoldások tervezésében
  • Részvétel az IT biztonság jogosultságkezeléssel kapcsolatos feladataiban (üzleti szerepkörök létrehozása, jóváhagyási feladatok, felülvizsgálatok)
  • Részvétel a biztonsági szabályozási környezet kialakításában és karbantartásában, valamint a csoport szintű szabályozások helyi implementálásában
  • IT biztonságra vonatkozó rendszeres és ad-hoc vizsgálatok elvégzése, dokumentálása és javaslattétel a hiányosságok orvoslására
  • Sebezhetőségi vizsgálatok és betörési tesztek koordinálása, a feltárt sebezhetőségek javításainak nyomon követése
  • Közreműködés az IT biztonsági terület egyéb (BCM, monitoring, és adatbiztonsági) feladataiban

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Legalább három éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, hálózati és rendszer architektúra ismeretek
  • Önálló munkavégzésÁtfogó gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége
  • Rendszerszemlélet, „algoritmikus” gondolkodásmód
  • Proaktív gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Jó együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Hatékonyság, gyors és időnyomás alatt is pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • IT biztonsági minősítés
  • Bankban szerzett releváns tapasztalat
  • Programozói tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: szakértő

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: IT/Telco

Terület: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol