www.cvonline.hu

IT Biztonsági szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1011646
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Az új munkatárs részt vesz a belső IT biztonsági auditok lefolytatásában, a napi IT security-s teendőkben, támogatja a külső auditokat, és más, érdekes szakmai kihívásokkal találkozhat.

Feladatkör, felelősségek:

• belső IT biztonsági auditok lefolytatása;

• külső auditok támogatása;

• biztonsági feladatok végrehajtásának projektvezetése, ellenőrzése;

• biztonsági kontrollkörnyezet folyamatos fejlesztése;

• közreműködés az IT biztonsági napi feladatokban;

• IT biztonsági szabályozások fejlesztése;

• üzletmenet-folytonossági és katasztrófaelhárítás tervezésben közreműködés.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú informatikai végzettség,

• IT biztonsági területen szerzett releváns 1-3 éves szakmai tapasztalat,

• jó kommunikációs képesség,

• precizitás, rendszerezési képesség,

• proaktív, kezdeményező személyiség,

• magas szintű problémamegoldó készség,

• képesség és hajlandóság a folyamatos fejlődésre, tanulásra,

• erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

• banki környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok, nagy szabadság az IT biztonságban a kiteljesedésre,

• odafigyelés, szakmailag támogató környezet,

• kis létszámú, fiatalos csapat.

Nyelvtudás:

aktív középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.