www.cvonline.hu
IT biztonsági szakértő (Referenciaszám: PJ4576)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1049021

Nagy múltú, széles tevékenységi körrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

IT biztonsági szakértő (PJ4576)

Leendő munkavállalóinknak lehetősége nyílik könnyen megközelíthető, inspiráló technológiai környezetben dolgozni. A nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- riasztások felülvizsgálata SIEM rendszerből
- riasztás felülvizsgálatának kiterjesztése a végfelhasználóra
- biztonsági kockázatok értékelése, IT security
- kezdő és haladó riasztás-elemzés
- együttműködés a SOC csapattal
- visszajelzések

Elvárások:
- biztonsági elemzés területén szerzett tapasztalat

- UNIX/LINUX & Windows általános ismerete
- hálózati ismeretek (TCP/IP, Routing/Switching)
- hálózati biztonsági zónák ismerete, tűzfalak, ID/PS és más biztonsági technikák
- SIEM eszközök ismerete
- magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- munkavégzés műszakokban (24/7)

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy kiváló hírnevű multinacionális cégnél
- felelősségteljes feladatkör

- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés és juttatások
- inspiráló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4576) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió