www.cvonline.hu

IT biztonsági rendszermérnök

  • A hirdetés 1326 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Security scan-ek futtatása, részletes kirétékelése, dokumentálása és riportolása,
  • Komplex ICT rendszerek penetrációja,
  • ICT biztonsági koncepciók és ügyfélspecifikus sérülékenységek kiértékelése,
  • Patch management koordináció,
  • IT rendszerek ellen történő támadások analizálása,
  • Major security releváns incidensek koordinációja,
  • Ügyelet/készenlét önálló ellátása.
Elvárások:
  • Felsőfokú IT végzettség és/vagy 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Penetration Testing,
  • IT biztonsági alkalmazások üzemeltetésében, események elemzésében és ITIL folyamatok alkalmazásában szerzett tapasztalat,
  • Kártékony software-ek terjedése és funkcionalitása tekintetében szerzett mély ismeretek,
  • IP alapú hálózatok ellen történő támadásminták ismerete,
  • Security scannerek ismerete (EVM, Qualys, Nessus, Confessor),
  • Szakértői tudás legalább két területen az alábbiak közül:
            -Windows operációs rendszerek,            -Linux/Unix operációs rendszerek,            -Hálózatok,            -Middleware és alkalmazás ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Multinacionális, ergonomikus, modern munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Lendületes, fiatalos csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika