www.cvonline.hu

IT Biztonsági Rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2017.02.16.
Hirdetés azonosító: 1107384

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője - részükre keresünk IT Biztonsági Rendszermérnök kollégát.

Feladatok:

- It biztonsági projektek megvalósításában való részvétel
- IT biztonsági rendszerek telepítése
- Hosszú távon konzultatív feladatok

Elvárások:

- Minimum 2-3 év biztonsági területen szerzett üzemeltetési, vagy rendszermérnöki tapasztalat
- Valamelyik ismert SIEM gyártó megoldásának alapos ismerete (splunk, McAfee, Juniper, HP, IBM, Novell, RSA)
- Középfokú angol nyelvtudás (írásban és beszédben egyaránt)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Utazási hajlandóság

Előny:
- Linux/Unix rendszerek adminisztrátori tapasztalata
- CISA vagy CEH bizonyítvány
- APT megoldások ismerete (Fireeye, Trendmicro Deep Discovery, Fortinet APT megoldás)
- Tűzfal, IPS, technológiákkal kapcsolatos ismeret és gyakorlat

Amit kínálunk:

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Kiemelten innovatív környezetben történő szakmai fejlődés
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a