www.cvonline.hu

IT Biztonsági Rendszermérnök SIEM területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1067068

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője - részükre keresünk IT Biztonsági Rendszermérnök kollégát SIEM területre.

Feladatok:

- It biztonsági projektek megvalósításában való részvétel
- IT biztonsági rendszerek telepítése
- Hosszú távon konzultatív feladatok

Elvárások:

Elvárások:
- Mérnöki diploma

- minimum 3-4 év üzemeltetési, rendszermérnöki gyakorlat

- Hálózati ismeretek (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági technológiák ismerete (tűzfal, IPS, IDS, WAF, syslog szerver, proxy)

- Linux/unix ismeretek

- folyékony angol nyelvtudás

Előny:
- multi üzemeltetési háttér

- hálózati minősítések (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági minősítések (Juniper, Checkpoint, Paloalto, Balabit)

Amit kínálunk:

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Kiemelten innovatív környezetben történő szakmai fejlődés
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján