www.cvonline.hu

IT Biztonsági munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 882864

Ügyfelünk, a hazai pénzintézetek egyik meghatározó alakja új, kollégát keres IT Biztonsági munkatárs pozícióba.

Feladatok:

  • Információbiztonsági technológiák kifejlesztésében és kivitelezésében való együttműködés
  • Az információbiztonsági incidensek/kockázatok megelőzéséhez, észleléséhez, kivizsgálásához és menedzseléséhez szükséges napi feladatok ellátása
  • IT rendszerekben rejlő információbiztonsági kockázatok, biztonsági sebezhetőségek azonosítása, megszüntetése
  • Információbiztonsági szempontok képviselete a projektekben, megfelelő kontrollok kialakítása és bevezetése
  • BCP (üzletfolytonosság) tevékenységek támogatása, koordinációja
  • Információbiztonsági ellenőrzések elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (középszinten minimum)
  • minimum 2 év tapasztalat jogosultság kezelésben
  • gyakorlati tapasztalat szerver adminisztrációban
  • releváns tudás hálózati incidensek kezelésében
  • Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat

Előny:

  • Információbiztonsági sztenderdek, módszertanok ismerete (pl. MSZ ISO/IEC 27001, COBIT)
  • Információbiztonsági projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.