www.cvonline.hu

IT Biztonsági Munkatárs

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Informatikai szolgáltató

IT Biztonsági Munkatársat

 keres.

Feladatok:

  • A törvényi és belső működési szabályzatokban leírt IT biztonsági követelmények betartásának ellenőrzése
  • Az alkalmazási rendszerekben beállított jogosultságok összevetése az engedélyezettekkel
  • A beléptető rendszer, illetve a kép- és hangrögzítő rendszer rendszerfelügyelete és működtetése
  • Kapcsolattartás a tűz- és munkavédelmi felelőssel
  • Épületbiztonsággal kapcsolatos feladatok ellátása
  • IT biztonsági megbízott támogatása
  • Logelemző rendszer rendszergazdai feladatainak ellátása

Elvárások:

Végzettség:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség valamelyikének megléte szükséges:
    • Felsőfokú informatikai, informatikai biztonsági, bankinformatikai vagy mérnök informatikus végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Informatikai biztonság területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • Üzletmenet folytonosság, katasztrófakezelés területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • Logelemzéssel kapcsolatos ismeretek
  • ISO 27001, ISO 27005 szabványok, COBIT, ITIL ismeret előnyt jelent
  • CISA képesítés előnyt jelent

Egyéb elvárások:

  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos fellépés, magabiztos megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő