www.cvonline.hu

IT biztonsági munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 692946

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik meghatározó szereplője. Informatikai csapatukba keresnek munkatársat információvédelmi feladatok ellátására, valamint kapcsolódó projektek támogatására és koordinálására.

Feladatok:
  • A cég folyamatainak és IT rendszereinek vizsgálata IT biztonsági szempontok alapján. Információbiztonsági kockázatok, biztonsági sebezhetőségek azonosítása, megszüntetése.
  • Különböző témájú projektekben információbiztonsági szempontok képviselete.
  • Üzletfolytonossági (BCP) tevékenységek támogatása, koordinációja.
  • Információbiztonsági technológiák kifejlesztésében és kivitelezésében való együttműködés más IT osztályokkal vagy külső beszállítókkal.
  • Információbiztonsági alkalmazások bevezetésének koordinációja Ezek üzemeltetésében, biztonsági célú használatában való aktív részvétel.
  • Az információbiztonsági incidensek/kockázatok megelőzéséhez, észleléséhez, kivizsgálásához és menedzseléséhez szükséges napi feladatok ellátása
  • Információbiztonsági ellenőrzések elvégzése.
Elvárások:
  • IT biztonsági szabványok, módszertanok ismerete (pl. MSZ ISO/IEC 27001, COBIT, Common Criteria).
  • IT biztonsági rendszerek bevezetésében, használatában szerzett gyakorlat.
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat. Pénzintézeti munkafolyamatok ismerete.
  • Jó szervező és kommunikációs készség.
  • IT biztonsági minősítések előnyt jelentenek (CISSP, CISM, CISA)
Amit kínálunk:
  • Megbízónk egy nagy múltú vállalat, amely
  • Stabil és innovatív hátteret,
  • és versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió