www.cvonline.hu

IT BIZTONSÁGI GYAKORNOK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 903377

Feladatok:

  • Az IT biztonsági tevékenységek segítése senior IT auditor folyamatos irányítása mellett,
  • az IT audit és üzletfejlesztési vezető munkájának támogatása,
  • dokumentációk, egyszerű kimutatások készítése,
  • riportok készítésében való részvétel,
  • leíró statisztikák összeállítása,
  • sérülékenységek eseti tesztelése.

Elvárások:

  • Szakirányú aktív nappalis tanulmányok (felsőbb éves hallgatói jogviszonyt),
  • magabiztos angol nyelvtudás és az IT szakmai angol ismerete,
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • Heti 20-25 munkaóra vállalása
  • FEBRUÁR/MÁRCIUSI KEZDÉS.

Előny:

  • Unix shell-programozás területen szerzett gyakorlatot, és
  • IT biztonsági, illetve elektronikus aláírási képzettséget.

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat leigazolása,
  • Fizetés: Bruttó 1190 Ft/óra
  • kedvező szakmai továbbfejlődési,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • nemzetközi üzleti környezetet,
  • jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület

Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen KV-IT!