www.cvonline.hu

IT Biztonsági Gyakornok- diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1018057

Feladatok:

  • Az IT biztonsági tevékenységek segítése IT Vezetők folyamatos irányítása mellett
  • Az IT audit és üzletfejlesztési vezető munkájának támogatása
  • Dokumentációk, egyszerű kimutatások készítése
  • Riportok készítésében való részvétel
  • Leíró statisztikák összeállítása
  • Sérülékenységek eseti tesztelése

Elvárások:
  • Aktív vagy Passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Heti 25-30 munkaóra vállalása rugalmas beosztásban
  • Hallottál már az Unix shell-programozásról
  • Rendelkezz naprakész szakmai angol szókinccsel és kitűnő analitikus készséggel
  • Elektronikus aláírás és IT biztonság ismerete
  • Precizitás, önállóság
  • Monotónia-tűrő képesség

Juttatások:
  • Kis csapatunk nagy fejlődési lehetőségekkel vár
  • Rálátást kaphatsz az IT biztonság tanácsadói oldalára
  • Rugalmas munkaidőben szerezhetsz releváns szakmai tapasztalatot
  • A perspektívád bővítése mellett személyes kompetenciáidat is fejlesztheted
  • Számunkra az egészséged is fontos: vár a díjmentesen igénybe vehető konditermünk
  • Versenyképes bérrel jutalmazzuk segítséged
  • Fizetés: Bruttó 1191 Ft/óra

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen BDO-IT!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület Kőér utca 2/A