www.cvonline.hu
IT biztonsági elemző (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 739307
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyfelek IT biztonsági helyzetének   felügyelete.

 - Az IT biztonsági rendszerek által közvetített   események (ügyfélrendszerek logjai alapján korrelált események, hálózati   forgalmakból származó, szignatúrákon, támadásmintákon alapuló biztonsági   események) monitorozása, elemzése, kiértékelése és eszkalálása.

 - A potenciálisan IT biztonsági kockázatot jelentő   eseményekeből keletkező riasztások vagy incidensek szakértő elemzése, a valós   boztonsági kockázatok megállapítása az ügyfélrendszerek sajátosságait   figyelembe véve. –

 - IT biztonsági rendszerek finomhangolása   (támadásmintákon alapuló false positive események kiszűrése, és ezek   kiszűrésének szakértői megindoklása IT biztonságtechnikai szempontok   alapján), ajánlás az ügyfél számára konkrét sebezhetőségek és konfigurációs   hibák javításával kapcsolatban. –

 - IT biztonsági rendszerek funkcionalitásában és   üzemeltetésében felmerülő problémák önálló megoldása.

 - IT biztonsági hírek, újdonságok és aktualitások   követése, ezek leképezése az ügyfél környezetére.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség és legalább 2 év releváns   szakmai tapasztalat vagy legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat. Előny   CEH, ECSA és más IT security releváns képesítés.

 - Középfokú német és angol nyelvismeret

 - IT biztonsági rendszerek üzemeltetésésben   szerzett tapasztalat, IDS/IPS rendszerek ismerete és releváns allkalmazások   (ISS SiteProtector, McAfee NSM, SourceFire) terén szerzett tapasztalat, SIEM   rendszerek ismerete és releváns alkalmazások (HP ArcSight, RSA enVision)   terén szerzett tapasztalat.

 - Windows és UNIX/Linux operációs rendszerek   mélyebb és széleskörű ismerete, haladó szintű networking ismeretek (CCNA),   legalább egy programnyelv ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79653

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió