www.cvonline.hu

IT Belső Ellenőr

  • A hirdetés 650 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Belső ellenőrzési csapata

IT BELSŐ ELLENŐR

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • pénzügyi intézmények informatikai folyamatainak önálló vizsgálata a belső ellenőrzési vezetői iránymutatásai mellett,
  • a vizsgálati megállapítások eredményeképp meghatározott intézkedések teljesítésének folyamatos/időszakos felülvizsgálata,
  • részvétel a pénzügyi intézmények informatikai folyamatainak kockázatértékelésében,
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalat érintett területeivel,
  • folyamatos kapcsolattartás a vizsgált pénzügyi intézmények informatikai vezetőivel, szakértőivel,
  • az auditok dokumentációjának elkészítése, a jelentés összeállítása és egyeztetése az auditált terület szakértőivel, vezetőivel,
  • üzleti auditok támogatása,
  • projektvezetés-értékelési munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt),
  • pénzügyi intézménynél folytatott IT auditokban legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat,
  • belső ellenőrzési standardok, COBIT, ITIL ismerete,
  • a pénzügyi intézmények üzleti folyamatainak átfogó ismerete,
  • a pénzügyi intézményeknél alkalmazott informatikai folyamatok, gyakorlatok, technikai megoldások,
  • ’best practice’-ek ismerete átfogó ismerete,
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • CIA, CISA képesítés,
  • ISO 27001 szabvány ismerete,
  • SOX törvénynek való megfelelés biztosításával kapcsolatos szakmai tapasztalat,
  • projektirányítási, minőségbiztosítási tapasztalat,
  • big4-nál szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni, problémát megoldani,
  • strukturált gondolkodás jellemzi,
  • pontos, precíz, jó időmenedzsment,
  • analitikus gondolkodásmód jellemzi, jól átlátja a komplex folyamatokat,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • nem ijed meg, ha kérdezni kell,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalatcsoport működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. december 10-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol