Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

IT Banküzem szervezési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • banki számlavezető rendszerhez kapcsolódó igények fogadása, elemzése és végrehajtása:
  • a számlavezető rendszer paraméterezése
  • adatbázis beállítás végrehajtása
  • üzleti igényeknek megfelelő leválogatások elkészítése
  • az integrált számlavezető rendszer funkcionális napi működésével kapcsolatos feladatok ellátása, adatbázisának folyamatos karbantartása,
  • az integrált számlavezető rendszerhez kapcsolódó fióki bejelentések fogadása, elemzése és megoldása,
  • funkcionális hibákról a felettes vezetők tájékoztatása,
  • kapcsolattartás az üzleti területekkel, IT társterületekkel és felhasználókkal,
  • információszolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése

Követelmények:

  • banki rendszer fejlesztésében szerzett szervezői és/vagy adatbázis kezelő rendszer paraméterezésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • aktív SQL programozói ismeret,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • erős problémamegoldó képesség,
  • együttműködő készség

Előny:

  • rendszerszervezési módszertani ismeretek,
  • felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai szakirányú végzettség,
  • tanulási, fejlődési képesség,
  • erős kommunikációs képesség

Jelentkezési határidő: 2015. február 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Az állásra jelentkezni csak Internet Explorer böngészőben lehet.

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő