www.cvonline.hu
IT auditor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.22.
Hirdetés azonosító: 683426
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számár keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

IT auditor

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • Részvétel az üzlet-támogatási és általános informatikai folyamat vizsgálatainak tervezésében, és végrehajtásában
  • Üzleti folyamat vizsgálatok IT audit támogatása.
  • Projektek minőségbiztosítása
  • Üzlet-támogatás
  • IT vagy IT biztonság releváns szabályzatok véleményezése
  • Jelentések írása

Elvárások

  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
  • Felsőfokú végzettség (informatikai / gazdasági)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Minősítések (pl. CISA, CISM, CIA)
  • Jártasság informatikai területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió