www.cvonline.hu

IT Auditor [HN-AITA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.12.16.
Hirdetés azonosító: 997078

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű pénzügyi szolgáltató ügyfelünk budapesti regionális központjába keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Pénzügyi intézmények informatikai folyamatainak önálló vizsgálata a belső ellenőrzési vezetői iránymutatásai mellett
- A vizsgálati megállapítások eredményeképp meghatározott intézkedések teljesítésének folyamatos/időszakos felülvizsgálata
- Részvétel a pénzügyi intézmények informatikai folyamatainak kockázatértékelésében
- Folyamatos, angol nyelvű kapcsolattartás az anyavállalat érintett területeivel
- Folyamatos kapcsolattartás a vizsgált pénzügyi intézmények informatikai vezetőivel, szakértőivel
- Az auditok angol nyelvű, átlátható dokumentációjának elkészítése, a jelentés összeállítása és egyeztetése az auditált terület szakértőivel, vezetőivel
- Üzleti auditok támogatása

Elvárások

- BSc vagy MSc diploma
- Min 3-4 év pénzügyi intézménynél folytatott IT auditokban szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelv magas szintű ismerete (írásban és szóban egyaránt)
- Belső ellenőrzési standardok, COBIT, ITIL ismerete
- Pénzügyi intézményeknél alkalmazott informatikai folyamatok, gyakorlatok, technikai megoldások,

Előny

- CIA, CISA képesítés
- ISO 27001 szabvány ismerete
- SOX törvénynek való megfelelés biztosításával kapcsolatos szakmai tapasztalat
- Projektirányítási, minőségbiztosítási tapasztalat
- Big4-nál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió