www.cvonline.hu

IT ASSZISZTENS

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Feladatok:

  • Számítógépes eszköz nyilvántartási rendszer napi szintű adminisztrációja
  • Informatikai vagyonelemek (hardver eszközök, szoftver licencek) és az azokban történő változások folyamatos követése
  • Rendszeres riportok készítése az IT vagyonelemekről
  • Költségjelentések készítése a közvetlen felettes felügyeletével
  • Informatikai szerződések, megrendelések adminisztratív előkészítése és támogatása
  • Informatikai projektekkel kapcsolatos adminisztrátori feladatok
  • Informatikai  osztály általános adminisztratív teendőinek ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás, kiváló adminisztrációs képesség
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Felhasználóbarát szemlélet
  • ISO / IEC 2700x szabványcsalád és ITIL ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol