www.cvonline.hu

IT asszisztens

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Budapest mellett, Vecsésen működő gyártó és fejlesztő központunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az IT Manager irányítása alatt a cég IT folyamataiban való részvétel
  • A felhasználók támogatása
  • Helpdesk folyamatok kezelése
  • Adatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben

Elvárásaink:

  • Windows Servere 2008 R2 & 2003 Rendszergazdai ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Belső folyamatok pontos betartása
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Erkölcsi Bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Oracle ismeretek, lekérdezések készítése (PL/SQL)

Nyelvtudás:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezését fényképes Önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelöléséve az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő