www.cvonline.hu

IT asszistens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 1007512
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Informatikai igények kezelése

  • Informatikai jellegű hibák elhárítása

  • On-site support

Elvárások:

  • MS Windows (XP, 7, 8, 10) operációs rendszerek használatában, és üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • MS Office (2003, 2010,2013) üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek

  • Pontos adminisztráció

  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Jártasság Windows Server 2003, 2008, 2012 használatában

  • Nagyvállalati desktop infrastruktúra üzemeltési tapasztalat

  • Active Directory, Office365, SCCM  adminisztrációs feladatok ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • 750 ft-os bruttó órabér
  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest