www.cvonline.hu

IT Architect

  • A hirdetés 692 napja lejárt

 Lechner Tudásközpont

keres

munkatársat

Feladata az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Aktív részvétel a software fejlesztések teljes folyamatában
  • Technológiai rétegek tervezése, használandó technológiák optimális kiválasztása
  • Ügyfél oldali igényfelméréshez igazodó technikai iránymutatás, egyeztetés, pontosítás
  • Műszaki koncepció kidolgozása az üzleti igényeknek megfelelően
  • Projektekkel kapcsolatos belső egyeztetés a projekt vezetőkkel és a fejlesztést végző informatikusokkal, valamint rendszergazdákkal
  • UML design

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • Webes technológiák ismerete, kapcsolódó IT folyamatok és technológiák ismerete (J2EE, Tomcat, Glassfish)
  • SCRUM (agilis software fejlesztés) ismerete
  • Adatbázis tervezési alapelvek ismerete, SQL nyelv ismerete (Postgres, Oracle környezetben)
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktívitás
  • Jó dokumentálási, fogalmazási képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.
  • Új technológiák elsajátítása a projektek függvényében
  • Pontos, igényes munkavégzés határidők betartásával

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat

Munkavégzés helye: 11. kerület

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével a bérigény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő