www.cvonline.hu

IT Architect

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Részvétel a software fejlesztések teljes folyamatában
  • A használandó technológiák kiválasztása
  • Ügyfél oldali igények felmérése, pontosítása
  • A műszaki tervek elkészítése az üzleti igényeknek megfelelően
  • Külső és belső egyeztetéseken aktív részvétel

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • Webes technológiák ismerete (J2EE, Tomcat, Glassfish)
  • Adatbázis tervezési alapelvek ismerete, SQL nyelv ismerete (Postgres, Oracle környezetben)
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó dokumentálási, fogalmazási képesség
  • Új technológiák elsajátítása a projektek függvényében

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat
  • SCRUM (agilis software fejlesztés) ismerete
  • angol nyelvű dokumentációk megértése

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével  az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő