www.cvonline.hu
IT Application Supporter (2. level)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896535
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembereket, hosszú távú budapesti munkavégzésre IT Application Adminisztrátor (2nd level)pozícióba.

Feladatok

  • A vállalat nemzetközi szolgáltatásának támogatása,

  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, és problémák kezelése és megoldása

  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása

  • Frissítések, verzióváltások végrehajtása

  • Migrációk lebonyolítása

  • Második és harmadik szintű problémamegoldás

  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal
  • Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

  • Legalább középszintű német és angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Alkalmazásfejlesztés, -tesztelés vagy -üzemeltetés területén szerzett tapasztalat

  • Adott pozíciótól függően eltérő szakmai tapasztalat az alábbi területek egyikén:

  • Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.), iOS / Android / BB / WP / ITIL ismeretek előny, de nem elvárás

  • UML ismeretek

  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (előny Java és Oracle ismeret)

  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007 vagy 2013, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret

  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre

  • Proaktív, csapatjátékos személyiség

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió