www.cvonline.hu

IT APPLICATION ANALYST

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 966185
lejárt

Flex állások

A Flextronics vállalatnál az áttörés a lehetetlennél kezdődik!

A Flextronics a tervezésben, gyártásban, terjesztésben és értékesítés utáni szolgáltatásokban globális vezető. Egyedülálló abban, hogy innovatív és védett rendszerein keresztül olyan megoldásokat kínáljon, amelyek növelik ügyfelei versenyképességét és sikerét. Szerviz üzletága Magyarországon 4 telephelyen, Budapesten, Gyálon, Cserkúton és Pécsett végez tevékenységet európai szintű szerviz és logisztikai központként több mint 63 000 m2-en. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően összlétszámunk mára meghaladja az 1600 főt. Amennyiben olyan változatos, kihívásokkal teli munkahelyet keresel, ahol elismerik és jutalmazzák tehetségedet, tudásodat, akkor köztünk a helyed!

Bővülő csapatunkba, Budapestre az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

Feladataid lesznek:

  • C# nyelven Windows Forms környezetben alkalmazások fejlesztése
  • Python és XML nyelven alkalmazások fejlesztése
  • Kapcsolat tartás a vevővel
  • Vevői igények dokumentálása, specifikáció készítése a fejlesztőnek

Elvárások Veled szemben:

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 2 év programozói tapasztalat C# nyelven
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Piacképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kreatív, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és önkifejező karrierlehetőségek

Csatlakozz vállalatunk innovatív közösségéhez és szerezz versenyképes szakmai tapasztalatot a Flextronicsnál!

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Kategória
IT / Informatika
Régió