www.cvonline.hu

IT Application Analyst

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 903509
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Logisztikai központunkba, megnövekedett vevői elvárások minél magasabb színvonalon történő kiszolgálása érdekében keresünk munkatársat a következő pozícióba, budapesti  munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás a vállalat Medical üzletágával, belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
  • A vállalat Medical specifikus folyamatainak fejlesztése
  • Napi szintű problémamegoldás
  • Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
  • Riportok készítése
  • IT Medical projekt vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MSSQL, Oracle ismeret
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pest