www.cvonline.hu

IT APPLICATION ANALYST

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 886863
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Pécsi telephelyünk tevékenységének bővítéséhez új munkatársat keresünk

IT Application Analyst

munkakörbe, pécsi-cserkúti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
  • Napi szintű problémamegoldás
  • Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MSSQL, Oracle ismeret
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Piacképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kreatív, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Pécs