www.cvonline.hu

IT application analyst

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 1007719
lejárt

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Budapesti gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

IT APPLICATION ANALYST

Feladatok

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
  • Napi szintű problémamegoldás
  • Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MSSQL, Oracle ismeret
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió