www.cvonline.hu

IT application analyst

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.02.20.
Hirdetés azonosító: 1005726
lejárt

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.
A Flextronics International Kft. Budapestre keres munkatársat az alábbi pozícióra:
IT APPLICATION ANALYST
Feladatok
 Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása és folyamatos fejlesztése
 Kapcsolattartás belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
 Napi szintű problémamegoldás
 Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése
 Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
 Riportok készítése
Elvárások
 Felsőfokú informatikus végzettség
 Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
 MSSQL, Oracle ismeret
 Jó kommunikációs készség
 Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit ajánlunk:
 Piacképes fizetés
 Multinacionális vállalati környezet
 Kreatív, fiatalos csapat
 Folyamatos fejlődési lehetőség és önkifejező karrierlehetőségek
Jelentkezés/További információ
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió