www.cvonline.hu

IT alkalmazástámogatási csoportvezető

  • A hirdetés 625 napja lejárt

A pénzügyi szolgáltató szektor meghatározó szereplője számára keresünk motivált vezető munkatársat .

Feladatok:

  • az Alkalmazás támogatási csoport irányítása
    szolgáltatások megtervezése, szolgáltatási szintek meghatározásában való részvétel
  • banküzemi- és egyéb operatív alkalmazások élesüzemi karbantartása
  • tesztkörnyezetek karbantartása, tesztelés támogatása
  • alkalmazás hibakeresés és hibaelhárítás folyamatainak kidolgozása és felügyelete,
  • alkalmazások monitorozása és felügyelete,
  • release menedzsment feladatok ellátása, új szoftver termékek üzembe helyezése
  • kapcsolattartás a szoftverszállítókkal és az üzleti társterületekkel
  • folyamatos szakmai és üzleti kompetenciaépítés

Elvárások:

Szakmai:

  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati ismeretek a szoftver életciklus menedzsment területén
  • alkalmazás szerverek üzemeltetésben, konfigurálásban, telepítésében jártasság
  • SOA platform ismeret
  • előnyt jelent a következő konkrét rendszerek / technológiák valamelyikének ismerete:

       - Linux
       - Liferay
       - JBOSS, middleware, SVN, MySQL, MSSQL, Oracle DB, webservice

Végzettség:

  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás

Egyéb jellemzők:

  • szolgáltató szemléletmód
  • strukturált gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol