www.cvonline.hu

IT Alkalmazásfejlesztő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • objektumorientált programozási szemléletmódú, UML ismeretekkel bír, agilis vagy vízesés alapú projektekben szerzett tapasztalattal rendlekzik
  • magabiztos, tárgyalóképes az angol nyelvtudása (szóban és írásban)
  • ismeri a java nyelvet és legalább 5 éves szakmai tapasztalata van
  • rendszerszintű a gondolkodása
  • egyszerű és tiszta kód írása vagy hajlandóság ennek megtanulására
  • rendelkezik ANSI C tapasztalattal és SQL ismerettel
  • van fejlesztési tapasztalata valamelyik Java webes keretrendszerben és rendelkezik HTML, CSS alaptudással
  • J2EE ismeretekkel és tapasztalattal bír
  • magabiztos az EJB (3.0, 3.1) ismerete és rendelkezik releváns min. 1 éves tapasztalattal
  • rendelkezik verziókezelő rendszerek ismeretével
  • tapasztalt middleware és webservice fejlesztésben
  • jó a problémamegoldó képessége
  • személyes tulajdonságok: magabiztos, képes csapatban és egyedül is dolgozni
  • innovatív szemléletmód, önállóság, pontosság, precizitás
  • csoportmunka iránti nyitottság, projekt szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfél-orientáltság és analitikus gondolkodás jellemzi

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Telekommunikációs tapasztalat előny
  • agilis módszertanok ismerete
  • multikulturális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • jó kódolvasási képesség
  • jó tervezési készség
  • programtesztelési ismeretek
  • tapasztalat agilis módszertanokban (pl. Kanban, SCRUM, Lean)
  • Oracle Fusion fejlesztési tapasztalat
  • JAXB, JMS, webservice ismerete
  • többrétegű architektúrák ismerete
  • WebService technológiák ismerete
  • MS SQL, Oracle mélyebb ismeretek

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • aktív, napi részvétel a fejlesztési feladatokban
  • napi szintű kapcsolattartás belső ügyfelekkel, rendszerszervezőkkel, külsős fejlesztő partnerekkel
  • a fejlesztési eredmények, státuszok riportolása
  • a témához kapcsolódó fejlesztési feladatok részletes tervezése, erőforrás kihasználás becslése, megvalósítása
  • a vállalt határidők betartása, a részfeladatok megvalósításának nyomonkövetése
  • új ügyféligények, változások rugalmas kezelése, menedzselése
  • a fejlesztési szabványok és eljárások betartása
  • magas minőségű, hatékony alkalmazások, webservicek készítése
  • 3 rétegű web-es illetve vastagkliens technológiájú integrált rendszerek fejlesztése ANSI C /Java technológiával
  • rendszerszervezők által készített rendszertervek, UML ábrák alapján történő fejlesztés, tesztelés és hibajavítás
  • felületi, és üzleti logika programozása, adatelérési logikák kialakítása, SQL illetve PL/SQL fejlesztés
  • oracle Service Bus fejlesztések (Fusion)
  • webservice fejlesztése és nyilvántartása Oracle Service Registry használatával

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.