www.cvonline.hu

IT alkalmazásfejlesztési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 802200
lejárt

A Mind-Diák szövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk a Magyar Telekom Nyrt. területére keresünk munkára nappali tagozatos (aktív féléven hallgatói / tanulói jogviszonnyal rendelkező) diákokat.

Feladatok:

  • IT irodai alkalmazások üzemeltetése
  • szakmai támogató tevékenységek
  • alkalmazásfejlesztési feladatok

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév, érettségi
  • tapasztalat alkalmazásfejlesztésben
  • Service Manager alkalmazás ismerete
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kommunikatív, nyitott, agilis személyiség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • folyamatos munkavállalás minimum heti 20-25 órában
  • bérigény megjelölése az önéletrajzban

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08.00 és 17.00 között  minimum heti 20-25 órában

Előnyt jelent:

  • szakirányú tanulmányok (informatika, elektronika)
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • projekttámogató munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • multinacionális munkakörnyezet
  • releváns (IT területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és és szeretnél egy dinamikus, sikeres csapathoz tartozni, kérlek jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése útján!  Jelentkezést kizárólag bérigényt tartalmazó elküldött fényképes önéletrajzzal fogadunk el.

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 452-3312-es telefonszámon!

Felvétel: 2014. júniusától.