www.cvonline.hu

IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása
  • verzióváltások végrehajtása
  • scriptek készítése
  • mentési, DR dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai beszállítókkal

Követelmények:

  • főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség
  • Windows, Linux, Unix rendszerüzemeltetői ismeretek
  • Web applikációs üzemeltetési ismeretek
  • legalább egy scriptnyelv hatékony használata
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folyamatszemlélet
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Weblogic, IBM Websphere MQ, IBM Integration Bus ismeretek
  • hálózatos ismeretek
  • banki informatikai folyamatok ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. február 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő